Към bezplatno.info портал | Галерия | Рецепти | Чат | Цитати | #bezplatno.info @ uniBG | Филми | Футбол | Качване на картинки | orion8800.com
 Въпроси/Отговори ::  Търсене ::  Потребители ::  Потребителски групи ::   Регистрирайте се ::  Вход 

Google

- А стига бе, стабилен Shell и то с SMS?
- Ахам, при нашия спонсор Forci.com!

ПОМОЩ....

Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Безплатни домейни Форуми » Графика
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
topix
Много богат
Много богат

174 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Нед Мар 04, 2007 3:46 pm    Заглавие: ПОМОЩ.... Отговорете с цитат

Значи хора става въпрос за един сайт с който ще се явявам пред комисия и ще го защитавам .. и става дума за едно флаш интро което трябва да направя ... обаще там е проблема че не съм запознат със Flash и PhotoShop ... затова ако някой може да ми помогне много ще съм Ви признателен !!! Повече инфо за самия флаш .... значи сайта е за печелене на пари от интернет и ми трябва готино интро преди самия сайт ... мнго Ви моля ако някой може да ми помогне нека го направи ... а какво ще получите??? еми ще говоря със papi ( едит : pipi : а кой/коя е papi Shocked /едит ) ако може да ви даде 5-10 домейн точки от мойте за услугата ....
благодаря предварително ....
П.С.: флашчето ми трябва до 10-ти март !!!!

Едит: Имах впредвид pipi Very Happy

Последната промяна е направена от topix на Вто Мар 06, 2007 2:04 am; мнението е било променяно общо 1 път
Посетете сайта на потребителя
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sponsor
BRAIN_PAIN
Администратор
Администратор

Местожителство: Русе
151 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пон Мар 05, 2007 3:41 pm    Заглавие: Re: ПОМОЩ.... Отговорете с цитат

topix написа:
Значи хора става въпрос за един сайт с който ще се явявам пред комисия и ще го защитавам .. и става дума за едно флаш интро което трябва да направя ... обаще там е проблема че не съм запознат със Flash и PhotoShop ... затова ако някой може да ми помогне много ще съм Ви признателен !!! Повече инфо за самия флаш .... значи сайта е за печелене на пари от интернет и ми трябва готино интро преди самия сайт ... мнго Ви моля ако някой може да ми помогне нека го направи ... а какво ще получите??? еми ще говоря със papi ( едит : pipi : а кой/коя е papi Shocked /едит ) ако може да ви даде 5-10 домейн точки от мойте за услугата ....
благодаря предварително ....
П.С.: флашчето ми трябва до 10-ти март !!!!

Ами аз не разбирам много от флаш, но знам, че има разни програми със различни готови флаш интрота и ти си избираш само модел и си променяш надписите и го закачаш за сайта Smile Може да потърсиш Flash Intro Builder програмката Smile
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
savs
Забогатяващ
Забогатяващ

76 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Мар 06, 2007 11:28 am    Заглавие: Отговорете с цитат

значи попринцип бих се радвал да ти помогна с флаша, но точно в момента не мога, защото вече правя 1 сайт ( http://hitproba.hit.bg ) още има доста работа по него и ми е по поръчка и сега напоследък имам много за учене пък и на тренировки тряа чат пат да хода за отбора на даскалото и почти немам никво време.
Та основната ми цел на поста не беше оправданието Laughing ами да кажа, че надали някой ще отдели цял ден работа за ефективно интро за 5-10 домейн точки. Порови се из интернет първо да видиш цените, после ще разбереш за какво говоря когато става дума за хубав флаш Smile
Sponsor
Sign up for PayPal and start accepting credit 
card payments instantly.
topix
Много богат
Много богат

174 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Сря Мар 07, 2007 12:52 am    Заглавие: Отговорете с цитат

savs написа:
значи попринцип бих се радвал да ти помогна с флаша, но точно в момента не мога, защото вече правя 1 сайт ( http://hitproba.hit.bg ) още има доста работа по него и ми е по поръчка и сега напоследък имам много за учене пък и на тренировки тряа чат пат да хода за отбора на даскалото и почти немам никво време.
Та основната ми цел на поста не беше оправданието Laughing ами да кажа, че надали някой ще отдели цял ден работа за ефективно интро за 5-10 домейн точки. Порови се из интернет първо да видиш цените, после ще разбереш за какво говоря когато става дума за хубав флаш Smile

баси майката .... хора не ме отчайвайте моля ви .... имам о6те 10 дни да се подготвя а трябва да правя и презентация на power pint ... и там незнам как ще стане .. та .... ако някои може да каже някъква програмка за фрее интрото нека го направи .... както BRAIN_PAIN междутретото прграмката е много готина обаче явно нещо ми се бъгва .. смисъл такъв че когато направя интрото ... избера си стилове и въведа текста и като дам да го генерира ... след като го генерира ... като кликна на "skip intro" нищо нестава ... ако можеш или ако имаш някъква друга версия ... моля те дай насам ... или още по добре дай линк за download .... много мерси все пак за инфото ... в крайна сметка ако се наложи и без интро ще мина Crying or Very sad
Бедняк
Бедняк

8 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пет Мар 30, 2007 11:04 pm    Заглавие: няма място за отчаяние Отговорете с цитат

пич незнам кой кво прави тук в този форум но май ми се струва че ние Българите доказваме тезата - оправяй се сам - е аз ще поправя тази теза
topixима една програма наречена макромедиа 8 не е за начинаещи но за 4 / 5 дни ще научиш каквото ти трябва за тази програма и даже може цял сайт флаш да си направиш ще ти пратя моя сайт да видиш за какво става въпрос но ми остава още малко да го довърша .....
дано сам бил от полза!!!
h4ckY
Модератор
Модератор

Местожителство: Монтана, България
49 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Нед Апр 01, 2007 11:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

bebo извинявай ама програмата не е Macromedia Flash MX 2004/ има и по стари версиий / ??
if len(word) <17:
print " Signature must be long that a 17 symbols"
else:
xchat.command("me Successfull installed Signature")
return xchat.EAT_XCHAT
Sponsor
bebo
Бедняк
Бедняк

8 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пон Апр 02, 2007 2:55 am    Заглавие: ОК Отговорете с цитат

И ТОВА СЕ ЗНАЕ НО ЩЕ Е ПО ЛЕСНО ПОНЕ ТАКА СИ МИСЛЯ АКО СХВАЩА БЪРЗО ЧОВЕКА ЩО ДА НЕ Я ИЗПОЛЗВА!
topix
Много богат
Много богат

174 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Сря Апр 04, 2007 12:59 am    Заглавие: Отговорете с цитат

момчета мерси много ама нищо не стана със олимпиадата !!! Sad((((( понеже журите беше толкова учудено от странна тема .. неуспя даже да ми види сайта ... !!!!! и разбира се не ме допуснаха до следващия кръг !!! ама да не ви пука де Wink важното е че се представих достойно и зарибих всички в залата Wink ...
ама че съм тъп Smile ... темата е парички от интернет Smile
Модератор
Модератор

Местожителство: Монтана, България
49 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Сря Апр 04, 2007 9:57 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Хахаха е поне си направил реферали, което пак е нещо Smile
if len(word) <17:
print " Signature must be long that a 17 symbols"
else:
xchat.command("me Successfull installed Signature")
return xchat.EAT_XCHAT
Sponsor
lubo555
Забогатяващ
Забогатяващ

56 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Нед Апр 22, 2007 10:08 am    Заглавие: Отговорете с цитат

h4ckY написа:
Хахаха е поне си направил реферали, което пак е нещо Smile

Интересно ще е да я постнеш някаде тази презентация Smile ахахах Smile)))) Предполагам има интересно инфо Smile)))))))))))))))))))))))

Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
suxes
Забогатяващ
Забогатяващ

0 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Окт 30, 2007 12:42 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Щях да ти помогна ако по рано се бях регнал в форума и видял твойта тема Smile

http://signatures-bg.6x.to/ Форум за Сигнатури и Тапети ( Signatures and Wallpapers )
mischoni
Много богат
Много богат

0 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Мар 04, 2008 9:27 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

За кое състезание ти трябва сайта? За олимпиадата по информационни технологии ли ти трябва

Delyan Vasilev | e-mail: [email protected] | www.delyanvasilev.org |

Sponsor
THE-MasteR
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

332 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Съб Мар 08, 2008 1:57 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

и аз ша участвам на олимпиадата :Д
mitkyy
Богат
Богат

152 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пет Сеп 19, 2008 6:59 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

намери ли си флаш интро и ако си намерил готови можеш ли да ми кажеш къде да търся защото в гугъл немога да се ориентирам на тая тема
THE-MasteR
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

332 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Сеп 23, 2008 8:16 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

темата вече е стара градинарче :Д
Sponsor
Покажи мнения от преди:   
Безплатни домейни Форуми » Графика Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Създайте нова тема   Тази тема е заключена - не можеш да отговаряте или да променяте мнения
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
SMS Реклама
receptite.co.cc | dietichno.com | WWW.OBQVI.US | bg-download.info | mmo-bg.com | mmo-bg.com.knigite | www.Flirtovete.com | Simpatiagi.com | kolelo.net | FILMI.be | 
Към bezplatno.info портал | Галерия | Рецепти | Чат | Цитати | #bezplatno.info @ uniBG | Филми | Футбол | Качване на картинки | orion8800.com