Към bezplatno.info портал | Галерия | Рецепти | Чат | Цитати | #bezplatno.info @ uniBG | Филми | Футбол | Качване на картинки | orion8800.com
 Въпроси/Отговори ::  Търсене ::  Потребители ::  Потребителски групи ::   Регистрирайте се ::  Вход 

Google

- А стига бе, стабилен Shell и то с SMS?
- Ахам, при нашия спонсор Forci.com!

Свобода за Българските Медици в Либия
Иди на страница 1, 2  Следваща  
Създайте нова тема   Напишете отговор
Безплатни домейни Форуми » Общ форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Zai4o
Forci.com Support
Forci.com Support

Местожителство: Pazardjik
Домейн Точки

МнениеПуснато на: Нед Май 06, 2007 9:07 am    Заглавие: Свобода за Българските Медици в Либия Отговорете с цитат

Си Ен Ен излъчи репортаж за българските медици в Либия

В предаването "World Report" зрителите бяха призовани да изпращат мнения: дали Либия да освободи българките или да изпълни смъртните присъди
05.05.2007

Тази сутрин в предаването "World Report" по телевизия Си Ен Ен интернешънъл (CNN.com) бе излъчен репортаж за осъдените на смърт български медици в Либия.

Продуцент на предаването е българката Боряна Миланова, която живее в Атланта, щата Джорджия.

В материала бе представена кампанията за освобождаване на българските медицински сестри и палестинския лекар в Европейския парламент.

Посочено беше, че обвинението срещу медиците е за умишлено заразяване като част от заговор на ЦРУ и Мосад срещу Либия.

Казусът с медиците е включен в годишния доклад на ЕП за нарушаването на човешките права по света, беше подчертано в репортажа.

Представени бяха позициите на бившия председател на Европарламента Пат Кокс, на сина на д-р Здравко Георгиев, Мариян, на председателя Алианса на либералите и демократите за Европа Греъм Уотсън и др.

Си Ен Ен призова зрителите да изпращат своите мнения дали Либия трябва да освободи българските медицински сестри или да изпълни присъдите им.

"World Report" е най-дълго престоялото на екран предаване в историята на Си Ен Ен и по която и да е друга кабелна телевизия в света.

През октомври то ще навърши 20 години. Създадено е през 1987 г. от Тед Търнър, който с него дава възможност на репортери от телевизионни станции и мрежи от цял свят да изпращат свои материали за събития в собствените им страни.

Източник: нетинфо

Посетете сайта на потребителя
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sponsor
DrLevine
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

Домейн Точки

МнениеПуснато на: Нед Май 06, 2007 3:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

СВОБОДА!
www.NESTESAMI.bg !
d1VaKa
Богат
Богат

Домейн Точки

МнениеПуснато на: Нед Май 06, 2007 7:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Баща ми е бил в Либия по времето в което са хванали сестрите и знае много истини ... а на нас ни набиват лъжи

DON'T FEAR THE DEATH , FEAR ME !
Sponsor
Zai4o
Forci.com Support
Forci.com Support

Местожителство: Pazardjik
Домейн Точки

МнениеПуснато на: Нед Май 06, 2007 9:03 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

d1VaKa написа:
Баща ми е бил в Либия по времето в което са хванали сестрите и знае много истини ... а на нас ни набиват лъжи

....... ами сподели ги ако може деSmile
да чуем и ние.
Посетете сайта на потребителя
d1VaKa
Богат
Богат

Домейн Точки

МнениеПуснато на: Нед Май 06, 2007 9:08 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ще има реплики от сорта на "безсрамник , вместо да ги защитиш говориш глупости ... " . Просто запазвам си знанията за мен , щото остават неоценени

SlAdkY_ZaI4enCe
Забогатяващ
Забогатяващ

Местожителство: PleVeN D'gE :)
Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пон Май 07, 2007 7:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

d1VaKa написа:
Ще има реплики от сорта на "безсрамник , вместо да ги защитиш говориш глупости ... " . Просто запазвам си знанията за мен , щото остават неоценени

Като се замислям над твоето изказване май наистина е по-добре да ги оставиш за себе си а и в крайна сметка ти сам ще си прецениш :wink:

Иначе СВОБОДА ЗА МЕДИЦИТЕ! И без това достатъчно ги измъчиха и изтръгнаха всичко от тях Crying or Very sad
d1VaKa
Богат
Богат

Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пон Май 07, 2007 9:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

SlAdkY_ZaI4enCe написа:
d1VaKa написа:

Като се замислям над твоето изказване май наистина е по-добре да ги оставиш за себе си а и в крайна сметка ти сам ще си прецениш :wink:

Иначе СВОБОДА ЗА МЕДИЦИТЕ! И без това достатъчно ги измъчиха и изтръгнаха всичко от тях Crying or Very sad
Изтръгнали са и някои истини

BRAIN_PAIN
Администратор
Администратор

Местожителство: Русе
Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пон Май 07, 2007 11:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Кажи ми за тези истини на лично съобщение, за да няма излишни коментари ако може
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
SkoTi
Бедняк
Бедняк

Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 11:43 am    Заглавие: SkoTi Отговорете с цитат

Мислено и аз подкрепям нашите медицински сестри,дори се подписах в една декларация, за тяхната защита.Реших да драсна едно коментарче,защото ми омръзна от това измислено лого,гласящо "не сте сами",от което в съзнанието на хората остава само края на посланието,т.е. "сте сами".Смятам,че независимо от развитието на събитията всички българи трябва да си насочат мислите в позитивен аспект-например защо да не звучи така-България Ви чака,бъдете силни,целият свят е с Вас!
Sponsor
d1VaKa
Богат
Богат

Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 11:51 am    Заглавие: Re: SkoTi Отговорете с цитат

SkoTi написа:
Мислено и аз подкрепям нашите медицински сестри,дори се подписах в една декларация, за тяхната защита.Реших да драсна едно коментарче,защото ми омръзна от това измислено лого,гласящо "не сте сами",от което в съзнанието на хората остава само края на посланието,т.е. "сте сами".Смятам,че независимо от развитието на събитията всички българи трябва да си насочат мислите в позитивен аспект-например защо да не звучи така-България Ви чака,бъдете силни,целият свят е с Вас!
Ами тези които знаят че работата не е много за гледане от позитивната страна ?

Fen
Забогатяващ
Забогатяващ

Местожителство: Plovdiv
Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 2:25 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Абе и аз знам някои истини от верни источници ,че медиците не са толкова невинни колкото ги виждате . Мога да ви кажа ,че 1 част от това са виновни друга не но те сега са в кюпа .

иначе нека да бъдат освободени надявам се и аз да бъдат !

topix
Много богат
Много богат

Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 3:52 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Цитат:
07/05/2007

Атина. Над 2000 души пяха песента химн за защита на сестрите ни в Либия "Не сте сами" на централния площад "Лафмонас" в Атина. Така сънародниците ни в гръцката столица изразиха спонтанно солидарността си към съдбата на нашите медицински сестри и палестинския лекар Ашраф, осъдени на смърт в Либия.
Най-дългото хоро в света събра за втори път българите в гръцката столица. Илия Луков, танцьорите от ансамблите "Граово", "Пирин" и "Априлци", и хилядното множество игра без прекъсване в продължение на 82 минути при температура 33 градуса. С неприкрито вълнение бяха посрещнати Любка Рондова, изпълнителката на стари градски песни Мария Петрова.
Книги, изделия на българските занаяти, ракия, халва се купуваха на импровизирания базар.
Исак Гозес

Цитат:
Камбани огласят София за сестрите
08/05/2007
Носят с полицейски сирени трите чудодейни икони към столицата

От утре във всеки брой на "Стандарт" ще има безплатно копие на трите чудодейни икони. С вестника ни ще получите още ленти и знаменца "Не сте сами". Нека ги носим на молитвата в събота. Нека бъдем българи!
СОФИЯ. Камбани за сестрите ни в Либия ще огласят столицата в събота. За първи път ангелският звън на храма "Св. Ал. Невски" ще се чува цели 30 минути непрекъснато.
Повод е събирането на трите чудодейни икони на Богородица. По инициатива на медиите, организирали мисията "Не сте сами" - "Стандарт", Би Ти Ви и Дарик радио, Светият синод разреши ликовете на Богородица от Бачковския, Троянския и Рилския манастир да бъдат изложени за поклонение в София. Точно в 17,30 ч в събота на пл. "Народно събрание" с камбанен звън светините ще бъдат посрещнати от всички членове на Светия синод и хиляди граждани. Реликвите тръгват рано сутринта с бронирани коли на "ВИП Секюрити". Елитната компания за услуги за сигурност осигурява безплатно и пилотна охранителна кола. Автопоходът ще се води от полицейски патрул с включени сирени. По пътя иконите ще спират в почти всички населени места, за да могат хората да се помолят за спасението на сестрите.
От Паметника на Цар Освободител тръгва литийно шествие към храма "Св. Ал. Невски". Пред него на озеленена сцена лично патриарх Максим ще отслужи молебен за спасение на медиците. Той ще бъде директно предаван по Дарик радио, Би Ти Ви ще го излъчи на запис.

Цитат:
Бих записала парче за сестрите
08/05/2007
- Г-жо Уилсън, в Ловеч настроението е купонджийско, тече Мюзик фест, но тежката съдба на осъдените на смърт в Либия български сестри помрачава веселието. Как ще коментирате съдбата им?
- Тя е много тъжна, защото те са осъдени несправедливо. Трябва постоянно хора и институции да се ангажират с акции в тяхна подкрепа.
- Много звезди вече се включиха в кампанията. Бианка Джагър беше тук, очакваме Джордж Майкъл да пее за тях в София. Вие с какво бихте помогнали?
- С всичко, което е по силите ми. Толкова дълго са в затвора, направо ужас. Трябва да се помисли за голям концерт, чиято организация няма да е лесна. Възможно е да запишем и песен. Винаги съм готова да се включа в подобен грандиозен проект.
- Откъде идвате за участието си у нас?
- От Лондон. Там живея със семейството си. Пътешествието от София до Ловеч беше прекрасно, защото успяхме да видим удивителната ви природа, а досега все не успявахме да го сторим. Пейзажът е невероятен.
- Планирате ли ваканция край Черно море или някъде из нашите планински курорти?
- Бях в Златни пясъци преди три-четири години. Уникално е у вас - имате плажовете, имате и планините. В началото направо се чудех - това една и съща страна ли е?! Била съм и в Банско. Бяхме с "Бони М" за седмица там. Оттогава непрекъснато препоръчвам България на моите приятели.
- Карате ли ски?
- Не. Преди години много пъти имах шоу в Швейцария, където имат много писти. Но клауза в договора ми не позволяваше да се спускам, за да не счупя крака си.
- Изглеждате великолепно. Как поддържате форма?
- О, благодаря. Това е голям комплимент. Смятам обаче, че добрата ми визия се дължи на гените на родителите ми. А и сцената ме държи във форма. Репетициите и концертите действат като фитнес. Обичам и да се разхождам. В Лондон живея близо до парк. Да изглеждам свежа вероятно ми помага и това, че имам пълноценен живот. Пеенето е част от него, но семейството ме изпълва. Дъщеря ми и синът ми са моята рецепта за щастие.
- Имате ли си домашен любимец?
- Наоми, която е на 15, иска куче. Запитах я "Кой ще се грижи за него, след като аз непрекъснато пътувам?". Тя обаче ме уверява, че ще го гледа, но вярвам, че в крайна сметка ангажиментът ще остане за мен.
- Кой ви даде прекрасното име precious, което означава "скъпоценно"?
- Когато майка ми е била бременна с мен, нейната приятелка също е очаквала дете. Двете си говорили за имена и харесвали името Полин. Но другата дама родила първа дъщеричка и я нарекла Полин. И майка ми се чудила и решила моето да започва с нейната буква - тя е Прудит. Прешъс е много популярно име в Ямайка, откъдето съм аз, и затова го избрала. Често се използва в гальовни изрази.
- Липсва ли ви характерната прическа с плитки? Как я поддържахте навремето?
- О, Господи, тя беше много практична! Оставаше непокътната в продължение на шест седмици. От време на време ме перваха през лицето, точно когато танцувах на сцената. Но това беше моята марка, моят имидж. До 82-ра бях с тази прическа. После със соло кариерата промених и имиджа си. Но на празници понякога връщат стария дизайн.

информацията е предоставена от официалния сайт на кампанията

Download на химна за медиците

а що се отнася до моето мнение ?! - НЕ СТЕ САМИ .. ЦЯЛ СВЯТ Е С ВАС .. КОЙ КАКВОТО ИСКА ДА СИ МИСЛИ !!!!
Fen
Забогатяващ
Забогатяващ

Местожителство: Plovdiv
Домейн Точки

МнениеПуснато на: Сря Май 09, 2007 1:37 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Браво нека в същия дух да продължава . !

yaskata
Забогатяващ
Забогатяващ

Местожителство: Sf
Домейн Точки

МнениеПуснато на: Сря Май 16, 2007 7:23 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ОФ напълно невинни са уе. Тва че на скапаните либийци не им е в ред държавата трябва сами да се обвиняват, а не нас. А впрочем преди няколко години майка ми беше преводачка на адвокат Шейтанов и съм абсолютно сигурен, че са невинни.
Бедняк
Бедняк

Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пон Май 21, 2007 10:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

СВОБОДА !!!
www.NESTESAMI.bg
Sponsor
Sign up for PayPal and start accepting credit 
card payments instantly.
Покажи мнения от преди:   
Безплатни домейни Форуми » Общ форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница 1, 2  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор
Страница 1 от 2

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
SMS Реклама
receptite.co.cc | dietichno.com | WWW.OBQVI.US | bg-download.info | mmo-bg.com | mmo-bg.com.knigite | www.Flirtovete.com | Simpatiagi.com | kolelo.net | FILMI.be | 
Към bezplatno.info портал | Галерия | Рецепти | Чат | Цитати | #bezplatno.info @ uniBG | Филми | Футбол | Качване на картинки | orion8800.com