Към bezplatno.info портал | Галерия | Сайтове | Чат | Цитати | #bezplatno.info @ uniBG | Филми | Футбол | Качване на картинки | Health and weight loss
 Въпроси/Отговори ::  Търсене ::  Потребители ::  Потребителски групи ::   Регистрирайте се ::  Вход 

Google

- А стига бе, стабилен Shell и то с SMS?
- Ахам, при нашия спонсор Forci.com!

Зачистване на спам-а

Създайте нова тема   Напишете отговор
Безплатни домейни Форуми » Новини
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
pipi
Основател
Основател

Домейн Точки

МнениеПуснато на: Чет Май 03, 2007 6:44 pm    Заглавие: Зачистване на спам-а Отговорете с цитат

Напоследък не виждам много смислени мнения ... даже има и мнения които въобще не са свързани с темата ... затова реших да прегледам форума и да позачистя тези мнения така че не се плашете ако ви намалеят точките ... дано няма много сърдити Confused

Посетете сайта на потребителя
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение Изпрати мейла
Sponsor
GTA_WEB
Бедняк
Бедняк

Домейн Точки

МнениеПуснато на: Чет Май 03, 2007 7:36 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз лично не съм!Според мен всичко се прави заради домейн точките! WinkДаже бих казъл,че можете да видете постовете и домейн точките и да сравните кой колко е спамил,защото при един нормален пост се дава една домейн точка Smile
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
deam0n
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пет Май 04, 2007 9:30 am    Заглавие: Отговорете с цитат

GTA_WEB - На ден може да се дадат на даден потребител макс 10 точки. Така че колкото и спам да има това не може да е заради точките.

pipi - предполагам че ще изтриеш доста мои мнения, но поне остави няколко точки Smile Че аз имам 300 мнения и ти поне 20(20 дори са малко. ще изтриеш повече мои мнения.) ще изтриеш.
Покажи мнения от преди:   
Безплатни домейни Форуми » Новини Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Създайте нова тема   Напишете отговор
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
SMS Реклама
receptite.co.cc | dietichno.com | WWW.OBQVI.US | bg-download.info | mmo-bg.com | mmo-bg.com.knigite | www.Flirtovete.com | Simpatiagi.com | kolelo.net | FILMI.be | 
Към bezplatno.info портал | Галерия | Сайтове | Чат | Цитати | #bezplatno.info @ uniBG | Филми | Футбол | Качване на картинки | Health and weight loss