Към bezplatno.info портал | Галерия | Рецепти | Чат | Цитати | #bezplatno.info @ uniBG | Филми | Футбол | Качване на картинки | orion8800.com
 Въпроси/Отговори ::  Търсене ::  Потребители ::  Потребителски групи ::   Регистрирайте се ::  Вход 

Google

- А стига бе, стабилен Shell и то с SMS?
- Ахам, при нашия спонсор Forci.com!

Как да печелим пари от Интернет
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща  
Създайте нова тема   Напишете отговор
Безплатни домейни Форуми » Уеб бизнес
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
iasen_h
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

329 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 9:51 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аве вие що не се спрете.Ся като не иска да каже няма кво флодите вместо да се заяждате кажете някъв друг начин Wink.Така де
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sponsor
topix
Много богат
Много богат

174 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 10:35 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DragonDido написа:
Вижте не разбиратели че казването на това как се печели пари незаконно от тези компании може да навреди на други потребители.Демек ако гугъл бане за adscene всичко от бг сички други такива фирми който са партниори на гугъл ще ни баннат и така никой нищо няма да пчели.Не критикувайте момчето че иска да запази икономиката на обикновените български потребители на гугъл adscene.

поне 1 човек да мисли трезво ! DragonDido благодаря бате Shocked
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

0 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 10:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Спрете да разсъждавате за скритата тайна на [email protected] говорете по началната тема!
Мисля, че всичко се изчерпа и вместо [email protected] да казваше, че щял да сподели как да се правят пари и след 5 мин. да пише, че няма защото бил обещал да неиздава "тайната" просто нямаше смисъл от 1я му пост, но явно така е преценил човека да се направи на интересен което не му отива!

Та по темата я обяснете пак за genbucks!
Sponsor
BRAINSPORTAL
Dan4o
Милионер
Милионер

Местожителство: Варна
55 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 10:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

няй лесно се печели пари със сайт.Ако сайта ти е известен можеш да направиш място за реклами банери. Smile
Самоче незнам как се намират хора за да земат това място Sad
Посетете сайта на потребителя
takamato
Модератор "Уеб бизнес"
Модератор

10 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Чет Май 10, 2007 6:49 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Накратко за GenBucks и Google.

1. GenBucks e програма, която продава различни продукти, а когато това става чрез вас (сайт, банер, връзка) ви генерира процент от печалбата. Пример: През вашия сайт е привлечен клиент (главно от американски произход) и той си купува хапчета за 4 часова ерекция на стойност 160$. От тях, по ваша сметка автоматично отиват 80$ и така....

Когато по сметка натрупаш 100 долара, си влизаш в админ панела и натискаш едно копченце, за да ти пратят на адрес в България дебитна карта, от която можеш да си дърпаш паричките когато и колкото си пожелаеш, от всеки един банкомат в станата.

GenBucks имат готови темплейти (дизайн на уеб сайт), които можеш да ползваш.

С две думи: Избираш си един или няколко продукта (няма ограничение) и ги продаваш (даже когато спиш)

2. За гугъл
http://www.google.bg/intl/bg/ads/
достатъчно изчерпателни са!

3. И за двете програми (както и за стотици други) тайни няма, има просто неща, които знаят малко хора Wink

Съветът ми е елементарен и (мисля) разбираем:

Една от "тайните" е да направите собствен блог, на тема, която ви интересува (за съжаление е препоръчително за вашите приходи, блогът да е на английски) и всеки ден да публикувате по нещо вътре (отнема 20-30 минути). В блога фигурират и препратки от Гугъл или други програми, вашите посетители посещават препратките като а)от това автоматично се генерират 5-50 цента за вас б)през препратката закупуват продукти, като за вас остават между 30% и 60% от продажната стойност на продукта.

Ако има въпроси - "свиркайте"
topix
Много богат
Много богат

174 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2007 1:58 am    Заглавие: Отговорете с цитат

DrLevine написа:
Спрете да разсъждавате за скритата тайна на [email protected] говорете по началната тема!
Мисля, че всичко се изчерпа и вместо [email protected] да казваше, че щял да сподели как да се правят пари и след 5 мин. да пише, че няма защото бил обещал да неиздава "тайната" просто нямаше смисъл от 1я му пост, но явно така е преценил човека да се направи на интересен което не му отива!

виж какво ... писах темата 3 часа със пълни обеснения !!! запазил съм го на текстов файл .. според тебе бих ли писал 3 часа и след това след 5 мин да кажа че няма да казвам?!?!?!??!?!?! аз да не съм малоумник !!! ти май не четеш кво ти се пиши !! КАЗАХ ЗАБРАНИХА МИ ДА КАЗВАМ !!!!! И МЕЖДУ ЗАБРАНИХА МИ И ОБЕЩАЛ СЪМ ИМА ОГРОМНА РАЗЛИКА !!! КАТО СИ ТАКЪФ МЕРАКЛИЯ ЩИ ПРАТЯ ПОСТА НА ЛС ДА ГО ЧЕТЕШ И ПРЕСТАНИ ДА СЕ ЗАЯЖДАШ !!!!!!!!!

едит: и понеже приключихме въпроса със гоогле смятам да кажа един друг сайт чрез който пак може да се печели чрез реклама .. за съжеление рекламата е за 18+ ако някой се интересува да пише ЛС !!! ето колко $$$ съм спечлил от тях !! и това 18+ да не ви притеснява .. просто трябва да сте пълнолетни Wink !!!

DragonDido
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

Местожителство: Sofia City
82 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2007 8:43 am    Заглавие: Отговорете с цитат

topix написа:
DrLevine написа:

виж какво ... писах темата 3 часа със пълни обеснения !!! запазил съм го на текстов файл .. според тебе бих ли писал 3 часа и след това след 5 мин да кажа че няма да казвам?!?!?!??!?!?! аз да не съм малоумник !!! ти май не четеш кво ти се пиши !! КАЗАХ ЗАБРАНИХА МИ ДА КАЗВАМ !!!!! И МЕЖДУ ЗАБРАНИХА МИ И ОБЕЩАЛ СЪМ ИМА ОГРОМНА РАЗЛИКА !!! КАТО СИ ТАКЪФ МЕРАКЛИЯ ЩИ ПРАТЯ ПОСТА НА ЛС ДА ГО ЧЕТЕШ И ПРЕСТАНИ ДА СЕ ЗАЯЖДАШ !!!!!!!!!

едит: и понеже приключихме въпроса със гоогле смятам да кажа един друг сайт чрез който пак може да се печели чрез реклама .. за съжеление рекламата е за 18+ ако някой се интересува да пише ЛС !!! ето колко $$$ съм спечлил от тях !! и това 18+ да не ви притеснява .. просто трябва да сте пълнолетни Wink !!!

Зайнтересуван съм но нямам 18 но мога да намера някой който има и през него да ми идват парите Very Happy
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

332 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2007 12:53 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DragonDido написа:
topix написа:
DrLevine написа:

Зайнтересуван съм но нямам 18 но мога да намера някой който има и през него да ми идват парите Very Happy
може и родителя да свърши работа
на брат/сестра не се доверявай
DragonDido
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

82 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2007 1:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

а да....баща ми нема ми даде а сестра ми ако ме предате няма да има комшютър Very Happy Very Happy Very Happy изгодно ще ми е с сестра ми да работя де Smile
Sign up for PayPal and start accepting credit 
card payments instantly.
THE-MasteR
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

332 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пет Май 11, 2007 4:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

аз сега през юли като запълня 18 години
ще си отворя сметка
и ще си прехвърлям по банков път парите
dvL
Забогатяващ
Забогатяващ

115 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Съб Май 12, 2007 7:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Не се заблуждавайте с това бързо и лесно да спечелим пари като регвате е-маил,кликате на реклами тфа онова .. Много са малко тея които пращат наистина пари ...
Irvine_Welsh
Милионер
Милионер

Местожителство: Vladislavovo
77 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Съб Май 12, 2007 9:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Аз се сещам за нещо наистина добро, предполагам тези от вас които са по наясно знаят какво е SEDO. Другите да напишат в google "sedo domain parking".
Какво? Не разбирате английски? Къде отивате тогава?
Пробвайте някоя от българските системи.
За бЛога ми !
ОУ Н.Рилски
Sponsor
BRAINSPORTAL
realtime
Забогатяващ
Забогатяващ

31 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Нед Май 13, 2007 10:41 am    Заглавие: Отговорете с цитат

А можете ли да ми регистрирате сайта в гугъл адвенс ? щото аз немога.
DragonDido
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

82 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Нед Май 13, 2007 11:09 am    Заглавие: Отговорете с цитат

да полвин свят се регистрирва а ти не можеш...
Милионер
Милионер

Местожителство: Vladislavovo
77 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Нед Май 13, 2007 11:48 am    Заглавие: Отговорете с цитат

realtime написа:
А можете ли да ми регистрирате сайта в гугъл адвенс ? щото аз немога.

Ако искаш ще ти го регистрирам. Ще им дам моя адрес за чека, и после ще ти го пращам по пощата заедно с кутия бонбони.
Даже и хора ще поканя да цъкат по рекламите ти Smile
За бЛога ми !
ОУ Н.Рилски
Sponsor
Покажи мнения от преди:   
Безплатни домейни Форуми » Уеб бизнес Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор
Страница 3 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
SMS Реклама
receptite.co.cc | dietichno.com | WWW.OBQVI.US | bg-download.info | mmo-bg.com | mmo-bg.com.knigite | www.Flirtovete.com | Simpatiagi.com | kolelo.net | FILMI.be | 
Към bezplatno.info портал | Галерия | Рецепти | Чат | Цитати | #bezplatno.info @ uniBG | Филми | Футбол | Качване на картинки | orion8800.com