Към bezplatno.info портал | Галерия | Рецепти | Чат | Цитати | #bezplatno.info @ uniBG | Филми | Футбол | Качване на картинки | orion8800.com
 Въпроси/Отговори ::  Търсене ::  Потребители ::  Потребителски групи ::   Регистрирайте се ::  Вход 

Google

- А стига бе, стабилен Shell и то с SMS?
- Ахам, при нашия спонсор Forci.com!

Как да печелим пари от Интернет
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща  
Създайте нова тема   Напишете отговор
Безплатни домейни Форуми » Уеб бизнес
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
iasen_h
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

329 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пон Апр 30, 2007 8:45 am    Заглавие: Отговорете с цитат

THE-MasteR написа:
iasen_h написа:
THE-MasteR написа:
то хубаво
правиш сайт, слагаш реклами

но после как да си земеш парите е въпроса
на мене това ми е проблема

Ти какви реклами слагаш ?
Smile не са от значение
кат не мога си зема парите от тях ...
искаш праем трампа ?

Незнам аз съм сложил на exchange.bg ама нищо не печеля имам по 50 уникални пак там иска много повече кажи ти некви Very Happy
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sponsor
BRAINSPORTAL
topix
Много богат
Много богат

174 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пон Апр 30, 2007 9:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

deam0n написа:
http://google.com/adsense
.

дам ... това е да не кажа голяма дума ама за мен най-добрия сайт който плаща батета ... все пак то ва е google Smile та ... нека да дам малко повече информация за тях понеже се занимавам с тях от 4-5 месеца и вече иам 2 чека от тях на обща стойност 700$$$ Smile и мнохо се радвам Smile по - късно ще сложа снимки на 2=та чека + сайт със обеснения

EDIT: това няма да стане защото ми забраниха да казвам тайната !!! съжелявам !

Последната промяна е направена от topix на Сря Май 02, 2007 10:40 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Посетете сайта на потребителя
iasen_h
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

329 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пон Апр 30, 2007 10:07 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

topix написа:
deam0n написа:
.

дам ... това е да не кажа голяма дума ама за мен най-добрия сайт който плаща батета ... все пак то ва е google Smile та ... нека да дам малко повече информация за тях понеже се занимавам с тях от 4-5 месеца и вече иам 2 чека от тях на обща стойност 700$$$ Smile и мнохо се радвам Smile по - късно ще сложа снимки на 2=та чека + сайт със обеснения

То добре ама какъв е принципа да натискат там на търсачката от твоя сайт ? Сигорно имаш голямо посещение на сайта ти за да имаш 700$ Confused ?
Sponsor
THE-MasteR
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

332 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Май 01, 2007 6:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

topix написа:
deam0n написа:
.

посни направо нова тема
за да си споделиш опита Smile

700 $ ехе бая си спечелил мамка му
deam0n
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

336 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Сря Май 02, 2007 10:16 am    Заглавие: Отговорете с цитат

topix написа:
deam0n написа:
.

Слагай снимките на чековете и сайта с обясненията и да преминаваме на Google.
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

329 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Сря Май 02, 2007 1:01 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Да сложи снимки да видим.И обясни по подробно за това гугле и как така 700 $ Confused много мангизи от тва ?
Sponsor
topix
Много богат
Много богат

174 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Сря Май 02, 2007 5:19 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ок немате проблеми пускам нова тема със обеснения и подробно описание .. само ще добавя че последния ми чек който е на стойност 507$ требва да доиде на 7-8 май и тогава ще кача снимка . но на другия който е за 197,95$ ще кача споко ..

Едит: ето я и темата Wink
Едит2: там съм качил снимка на чека и подробно се оптих да ви обесня за какво става дума ако нещо не ви е ясно питайте в темата Smile
EDIT 3: спокойно мафиа .. нищо няма да разберете за гоогле от мен понеже днеска ми излетяха 3 часа да напиша всичко и ми се скараха ми забраниха да казвам тайната на успеха !!! съжелявам !!!
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

329 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Съб Май 05, 2007 9:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

topix написа:
ок немате проблеми пускам нова тема със обеснения и подробно описание .. само ще добавя че последния ми чек който е на стойност 507$ требва да доиде на 7-8 май и тогава ще кача снимка . но на другия който е за 197,95$ ще кача споко ..

Едит2: там съм качил снимка на чека и подробно се оптих да ви обесня за какво става дума ако нещо не ви е ясно питайте в темата Smile
EDIT 3: спокойно мафиа .. нищо няма да разберете за гоогле от мен понеже днеска ми излетяха 3 часа да напиша всичко и ми се скараха ми забраниха да казвам тайната на успеха !!! съжелявам !!!

Батка ако си ми видял горното мнения съм го писал отдавна.Wink И БЕЗ ТВА НИКОЙ НЯМА ДА РАЗБЕРЕ НИЩО АЕЕ БЕГАЙТЕ ...
topix
Много богат
Много богат

174 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пон Май 07, 2007 11:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

iasen_h написа:
topix написа:

Батка ако си ми видял горното мнения съм го писал отдавна.Wink И БЕЗ ТВА НИКОЙ НЯМА ДА РАЗБЕРЕ НИЩО АЕЕ БЕГАЙТЕ ...

за голямо съжеление си прав ... Sad .. макар че бих споделил опита си в този бизнес със всеки желаещ и даже бях почна да правя сайт на тази тема ..подробно обеснения за всичко що се отнася до гоогле адсенс .. ама ето че ми забраниха да го правя .. и много съжелявам ама нема да разберете нищо от мен ;(
BRAINSPORTAL
DrLevine
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

0 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 3:55 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

[email protected] когато няма да казваш нищо поне недей пиши кажи "Няма да ти кажа чети си FAQ" на мен ми е интересно кви посещения имаш дневно и импресий!

Отделно за genbucks този който писа ... хмм ... може ли да обясни как точно и къде да си рекламирам продуктите аз съм регнат там от 7-8 месеца, но нямаше къде да си продавам продуктите и се отказах ...

Благодаря!
topix
Много богат
Много богат

174 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 4:56 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

DrLevine написа:
[email protected] когато няма да казваш нищо поне недей пиши кажи "Няма да ти кажа чети си FAQ" на мен ми е интересно кви посещения имаш дневно и импресий!

Отделно за genbucks този който писа ... хмм ... може ли да обясни как точно и къде да си рекламирам продуктите аз съм регнат там от 7-8 месеца, но нямаше къде да си продавам продуктите и се отказах ...

Благодаря!

еми след като ти е интересно колко трафик имам можеш да видиш а що се отнася до това дали ще кажа и дали не - просто се повтарям защото бях отворил тема в която бех обеснил всичко !!!! Но след като ми се скараха едно хувабо си редактирах поста ... къф ти е проблем ?!?! немога те разбера !?
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

0 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 5:45 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

topix написа:

еми след като ти е интересно колко трафик имам можеш да видиш а що се отнася до това дали ще кажа и дали не - просто се повтарям защото бях отворил тема в която бех обеснил всичко !!!! Но след като ми се скараха едно хувабо си редактирах поста ... къф ти е проблем ?!?! немога те разбера !?

Абсолютно никакъв проблем нямам просто ми умразна да чета как пишеш, че няма да обясняваш щоту си бил обещал ...
Като си обещал въобще кажи "Правиш си сайт и си слагаш баннерите от гуугъл" или "Не няма да кажа, направо като мен и чети и ще се научиш" просто нямаше смисъл от по-горните ти постове!
Айде и аз спирам с оффтопика, ако искаш да ми кажеш нещо ЛС!
Sponsor
BRAINSPORTAL
ivobg92
Забогатяващ
Забогатяващ

Местожителство: Bulgaria
0 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 6:13 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

topix а поне позволено ли ти е да разкриеш ти откъде научи това за адсенса как се печелят много пари?
Irvine_Welsh
Милионер
Милионер

Местожителство: Vladislavovo
77 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 7:34 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Тоя topix смешен стана. Сигурно лично Малкия Маргин му е забранил да казва. Или пък Тони Сопрано.
Много се изложи гн.topix. Само дразниш момчетата дето не отбират от английски.
За бЛога ми !
ОУ Н.Рилски
DragonDido
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

Местожителство: Sofia City
82 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Май 08, 2007 7:47 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Вижте не разбиратели че казването на това как се печели пари незаконно от тези компании може да навреди на други потребители.Демек ако гугъл бане за adscene всичко от бг сички други такива фирми който са партниори на гугъл ще ни баннат и така никой нищо няма да пчели.Не критикувайте момчето че иска да запази икономиката на обикновените български потребители на гугъл adscene.
Покажи мнения от преди:   
Безплатни домейни Форуми » Уеб бизнес Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Иди на страница Предишна  1, 2, 3, 4, 5  Следваща
Създайте нова тема   Напишете отговор
Страница 2 от 5

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
SMS Реклама
receptite.co.cc | dietichno.com | WWW.OBQVI.US | bg-download.info | mmo-bg.com | mmo-bg.com.knigite | www.Flirtovete.com | Simpatiagi.com | kolelo.net | FILMI.be | 
Към bezplatno.info портал | Галерия | Рецепти | Чат | Цитати | #bezplatno.info @ uniBG | Филми | Футбол | Качване на картинки | orion8800.com