Към bezplatno.info портал | Галерия | Рецепти | Чат | Цитати | #bezplatno.info @ uniBG | Филми | Футбол | Качване на картинки | orion8800.com
 Въпроси/Отговори ::  Търсене ::  Потребители ::  Потребителски групи ::   Регистрирайте се ::  Вход 

Google

- А стига бе, стабилен Shell и то с SMS?
- Ахам, при нашия спонсор Forci.com!

Баскетбол

Създайте нова тема   Напишете отговор
Безплатни домейни Форуми » Спорт
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
Ascaron
Забогатяващ
Забогатяващ

Местожителство: Варна
21 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пон Апр 09, 2007 10:42 pm    Заглавие: Баскетбол Отговорете с цитат

Здравейте Smile
Ами първи клас си викам айде на футбол (много голямо фенче на спартак...но вече не) та се записах там де... Smile ама те другите много големи и се правиха на гъзета (трети и четвърти клас). Тренирах една година и айде стига толкова, разболях се лошо (от синузит .. много гадно) и се отказах в последствие Smile
И една година почивка и айде на баскетбол мерак имах, че отидох де трети клас май месец тъкмо завършвах Smile и тогава се записах в Черно Море и тренирах там по 2-3 дена ходих колкото да правя нещо и да се забавлявам Smile Взеха че минаха години...и републикански първенства и училищни (пак баскетбол) и така до ден днешен с много лош късмет явно.. имам (една значка пети клас за пето място на републиканскоSmile, един сребърен на републиканско..вицешампиони..паднахме от ЦСКА ама те взеха един варненец затуй то Smile иначе наша беше купата както и да е прецакаха ни...златен имам от първо място на училищното ... сега и на републиканско и на това ще ходим Smile (Варненска Морска Гимназия) и сега вече си тренирам по 11 тренировки в седмицата усърдно па да видим какво ще стане Smile Аз квото написах толкова дълго съмнявам се някой да го прочете, пък и е късно повече няма да пиша туй то за сега. Айде лека Smile
BRAINSPORTAL
nerom
Бедняк
Бедняк

6 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пон Апр 16, 2007 6:53 pm    Заглавие: haha Отговорете с цитат

do nas jivee nekav imvalit bace ama imvalid goliam v 6 ti klas a teji 97 kg i nooo haresva basketbol ina4e igrae dobre ama 50 metra gi mina za 16 sek
Посетете сайта на потребителя
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Streleca
Бедняк
Бедняк

9 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Апр 17, 2007 5:54 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

хаха аз съм 60 клас и съм 47-8 Very Happy.А от 5б има един където ше скочи 100-тицата сигорен съм че 100 метра ще ги бяга за повече от 16 сек. Very Happy
и забележете 5б ами 8-9 Smile Просто не ми се мисли .............................................................................................................
Sponsor
Streleca
Бедняк
Бедняк

9 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Апр 17, 2007 5:56 pm    Заглавие: Re: haha Отговорете с цитат

nerom написа:
do nas jivee nekav imvalit bace ama imvalid goliam v 6 ti klas a teji 97 kg i nooo haresva basketbol ina4e igrae dobre ama 50 metra gi mina za 16 sek

хахахахахахахахаха гого ли уе
Djeli
Бедняк
Бедняк

-2 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Вто Апр 24, 2007 9:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

2ма от моя калс тренират Баскетбол,там ми е надеждата, щото аз съм много куц на тая игра Laughing не е за мене пък и треябва да си жисок че да я играеж
daniela
Бедняк
Бедняк

18 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Съб Май 26, 2007 9:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Може да съм момиче ама мн ме бива в тая игра , а и несъм мн висока. Даже по физическо когато играем бия момчетата
Sponsor
Ascaron
Забогатяващ
Забогатяващ

Местожителство: Варна
21 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Чет Дек 13, 2007 11:11 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

е браво браво Smile Абе чудя се защо има толкова малко привърженици на баскетбола Smile Това е една велика игра според мене Smile
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

336 Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пет Дек 14, 2007 7:51 am    Заглавие: Отговорете с цитат

Streleca написа:
хаха аз съм 60 клас и съм 47-8 Very Happy.А от 5б има един където ше скочи 100-тицата сигорен съм че 100 метра ще ги бяга за повече от 16 сек. Very Happy
и забележете 5б ами 8-9 Smile Просто не ми се мисли .............................................................................................................

Дори аз ще ги бягам 100 метра за повече от 16 секунди.
Световния рекорд за 100 метра е някъде около 9 секунди и нещо.
Безплатни домейни Форуми » Спорт Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Създайте нова тема   Напишете отговор
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
SMS Реклама
receptite.co.cc | dietichno.com | WWW.OBQVI.US | bg-download.info | mmo-bg.com | mmo-bg.com.knigite | www.Flirtovete.com | Simpatiagi.com | kolelo.net | FILMI.be | 
Към bezplatno.info портал | Галерия | Рецепти | Чат | Цитати | #bezplatno.info @ uniBG | Филми | Футбол | Качване на картинки | orion8800.com