Към bezplatno.info портал | Галерия | Рецепти | Чат | Цитати | #bezplatno.info @ uniBG | Филми | Футбол | Качване на картинки | orion8800.com
 Въпроси/Отговори ::  Търсене ::  Потребители ::  Потребителски групи ::   Регистрирайте се ::  Вход 

Google

- А стига бе, стабилен Shell и то с SMS?
- Ахам, при нашия спонсор Forci.com!

The Breed

Създайте нова тема   Напишете отговор
Безплатни домейни Форуми » Филми
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
stormas
Бедняк
Бедняк

Домейн Точки

МнениеПуснато на: Чет Яну 29, 2009 6:05 pm    Заглавие: The Breed Отговорете с цитат

Това не е много нов филм,но пък съм сигурен че ценителите и маняците та тема Трилър/Ужаси ще го харесат (защото аз съм един от тях) и когато го гледах ме държа в напрежение през цялото време.Надявам се и на вас да ви хареса Wink Така, ето Ви е резюмето на филма:

Двамата братя, Мат(Ерик Леви) и Джон(Оливър Хъдзън) се насочват към екзотичен остров за седмица на забавление и отпуска.Заедно с тях са и гаджетата им Ники(Мишел Родригес) и Сара(Тарийн Манинг) и най-добрия им приятел Ноа(Хил Харпър).След като един от тях е нападнат от глутница кучета те решават да напуснат острова, но скоро разбират, че шансът им да се измъкнат от там живи все повече започва да намалява.Сега групата ще трябва да се спасява от мутиралите кучета, които имат намерение да не пуснат от острова никой да си тръгне жив...

Източник:http://zamunda.net/browse.php?search=the+breed&cat=0&incldead=1
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
Sponsor
Покажи мнения от преди:   
Безплатни домейни Форуми » Филми Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Създайте нова тема   Напишете отговор
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
SMS Реклама
receptite.co.cc | dietichno.com | WWW.OBQVI.US | bg-download.info | mmo-bg.com | mmo-bg.com.knigite | www.Flirtovete.com | Simpatiagi.com | kolelo.net | FILMI.be | 
Към bezplatno.info портал | Галерия | Рецепти | Чат | Цитати | #bezplatno.info @ uniBG | Филми | Футбол | Качване на картинки | orion8800.com