Към bezplatno.info портал | Галерия | Рецепти | Чат | Цитати | #bezplatno.info @ uniBG | Филми | Футбол | Качване на картинки | orion8800.com
 Въпроси/Отговори ::  Търсене ::  Потребители ::  Потребителски групи ::   Регистрирайте се ::  Вход 

Google

- А стига бе, стабилен Shell и то с SMS?
- Ахам, при нашия спонсор Forci.com!

Оплачете се

Създайте нова тема   Напишете отговор
Безплатни домейни Форуми » Общ форум
Предишната тема :: Следващата тема  
Автор Съобщение
swan`heart
Забогатяващ
Забогатяващ

Местожителство: Somewhere here ...
Домейн Точки

МнениеПуснато на: Сря Юни 06, 2007 2:34 pm    Заглавие: Оплачете се Отговорете с цитат

От много време си мислех, че има нужда от тази тема, но днес всичко ми дойде в повече и ще я пусна ... надявам се скоро да замине накрая ...
Знам, че не ви е до мен, че ви е писнало от всичко и всеки и т.н. Но имам нужда да излея някъде всичко, което мисля и което ми е на сърцето.
Пиша това може би и за да ознаменувам една нова криза ... поредния проблем, с който ще трябва да се боря и накрая пак е съм победена.Заради това, че не искам да се променям и да бъда човек, който не съм.Заради това, че съм вечна оптимистка.
Днес ... станах с усмивка.Забравила за вчера, за миналата седмица, за миналия месец.Всъщност, помнех.Помнех всичко, но въпреки това бях заредена с енергия, сигурна че въпреки всичко, денят ще бъде хубав.И беше ... до един момент.Момента, в който заради моето невнимание на завъртяния ми изказ и изкривеното разбиране на 5 човека за нещата, които казвам, света ми опротивя.И ме е яд ... яд ме е, че бивам мразена, заради това което съм.Че съм мразена, защото други хора ме харесват и са близо до мен.Яд ме е също така и че 5 курвички с долните си номера ме изкарват извън релси и ме карат да плача като бебе.Аз, която не плаках за момче, за двойка, за пропилени шансове.Но фактите говорят сами, а няма кой да избърше сълзите от очите.
Нито има кой да ме успокои, нито да ме подкрепи.Защото отново останах сама ... сякаш срещу целия свят, а всъщност сама срещу злобата и завистта.На няколко души, чиято едничка цел е да ме тормозят.А защо???Едва ли някога ще намеря отговор на това.Може би защото не лижа земята под краката им и не съм това, което те биха искали да съм.Мразят ме, защото имам по-голям успех от тях.Мразят ме, защото учителите не ми правят забележка.Мразят ме, защото дори и да не искам, отново им показвам, че съм повече от тях.Мразят ме, заради приятелите ми, заради роднините ми, заради всичко.
И дори да се опитам да забравя за тях, за злобата, за завистта, за клюкарстово, за хилядите обиди по мой адрес, дори да съм мила, добра, скромна и дрюжелюбна, отново нещо няма да направя както трябва.
И какво да направя ... искате да ми кажете утре отново да стана с усмивка, забравила за днес, за вчера, за миналите дни ??? Пробвайте вие да забравите всичката тази злоба, пробвайте да живеете с мисълта че всяко важе движение се следи и оценява от някой и тази оценка е отрицателна.Не ... не мога. Не и този път.Може би ме е страх, може би аз съм злобната и завистливата.Но ... повече не мога и не искам да трая.

И съжалявам, че ви занимавах с проблемите си .... сега поне знам, че някъде може и да има някой, на който му пука за мен ...
Сам не си знае парите
Сам не си знае парите

Домейн Точки

МнениеПуснато на: Сря Юни 06, 2007 2:42 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

много ти е дълъг проблема

аз ще са оплача от pc_sistemi многоо ма дразни
Вижте профила на потребителя Изпратете лично съобщение
MrDforever
Богат
Богат

Домейн Точки

МнениеПуснато на: Сря Юни 06, 2007 3:12 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

И мен ме дразни pc_sistemi и до колкото разбрах е имал много акауни
Друг проблем...
Много богат
Много богат

Местожителство: Плевен
Домейн Точки

МнениеПуснато на: Сря Юни 06, 2007 8:48 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Извинявай на колко си.... Какво очакваш да ти кажем ние... Нит те познаваме нито нищо... Щом не искаш да ти кажем да станеш с усмивка какво очакваш да те посъветваме - Да си срежеш вените ли ... Еми ако решиш давай по дължината на ръката....
Оф изинявам се за грубия тон ама е тъпо лични проблеми да се споделят пред цяла България и да се очаква решението им от хора които дори не те познават , нито знаят как стоят нещата реално....
swan`heart
Забогатяващ
Забогатяващ

Домейн Точки

МнениеПуснато на: Сря Юни 06, 2007 9:04 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ZzZaPyr написа:
Извинявай на колко си.... Какво очакваш да ти кажем ние... Нит те познаваме нито нищо... Щом не искаш да ти кажем да станеш с усмивка какво очакваш да те посъветваме - Да си срежеш вените ли ... Еми ако решиш давай по дължината на ръката....
Оф изинявам се за грубия тон ама е тъпо лични проблеми да се споделят пред цяла България и да се очаква решението им от хора които дори не те познават , нито знаят как стоят нещата реално....

Някъде да съм казала, че искам решение???Не, дори не съм ви задължавала да четете.А и освен това къде па я виде цела България 0.о? А и има хора, които ме познават.И целта на поста ми не е била да търся съчувствие и да ви карам да цъкате с език и да казвате жално "Оооо, горкото момиче, колко несправедливо се отнасят с нея!".Целта на темата е който, каквото има на душата, да си го каже, а не да търси решение на проблема си от потребителите.Щом ти си го приел така - твой проблем.Също така и онзи, в началото си е мой проблем.Но споделен, написан или изказан по какъвто и да било начин проблема изглежда по-малък в очите ни.А щом толкова ти пречи - нима е нужно да реагираш така?? Казваш си "Бе, тая е луда - споделя си проблемите пред целия форум!" и толкоз.К'во, не е болка за умиране, че съм споделила.
Бтв, много ми стана жалко .. таман почна да ми ставаш симпатичен ...
Много богат

Местожителство: Плевен
Домейн Точки

МнениеПуснато на: Сря Юни 06, 2007 9:09 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Просто споделих мнението си.... явно е било грешка съжалявам...
Sponsor
Sign up for PayPal and start accepting credit 
card payments instantly.
swan`heart
Забогатяващ
Забогатяващ

Домейн Точки

МнениеПуснато на: Сря Юни 06, 2007 9:33 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

ZzZaPyr написа:

И аз изказах проблемът си ..
Много богат

Местожителство: В училище...:)
Домейн Точки

МнениеПуснато на: Сря Юни 06, 2007 10:30 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Ми да ти кажа аз един вид ти разбирам проблема защото аз съм от хората които се подиграват на такива като теб(Извинявай ако съм те обидил с това последното).Просто трябва да си намериш други приятели,дори ако трябва не и от твоя клас и да не общуваш с тези които те тормозят...Wink
Посетете сайта на потребителя
Daddy_Yankee
AWESOME

Домейн Точки

МнениеПуснато на: Пет Юни 08, 2007 12:20 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

swan`heart написа:
ZzZaPyr написа:

И аз изказах проблемът си ..

Не е грешка, просто повечето в този форум са дечица, които трудно биха разбрали проблемите ти. И на мен ми се е случвало подобно нещо - бях на 13, с различно мислене и приоритети, без някой който да ме разбере - депресирах се и просто исках да съм като останалите. Като минаха няколко години обаче, осъзнах, че е хубаво да си различен, а не един от стадото...научих се да ценя качествата си, намерих си макар и малко приятели. Да ти кажа трудно е, не можеш да не обръщаш внимание когато си наранен, но това ти помага да осъзнаеш себе си.
Sign up for PayPal and start accepting credit 
card payments instantly.
h4ckY
Модератор
Модератор

Местожителство: Монтана, България
Домейн Точки

МнениеПуснато на: Съб Юни 09, 2007 8:38 pm    Заглавие: Отговорете с цитат

Значи.... живота е игра, бъди играч а не играчка... и аз има също много проблеми от 3 до 8 клас и то сериозни или аз си мислех така, правех добро на всички,помагах им и накрая...получавах за замяна зло... Smile след това смених училището запознах се със нови хора, направих връзки във моя града и проблемите спряха, е пак ги имаше но бяха много по-малко, а и живот без проблеми, едва ли има някаде по тоя свят.. та решението е да се бориш и да станеш поне част от това което са , но да незабравяш какво си била преди това.. бъди себе си обаче кат се ебават със теб, ебавай се и ти със тях.. те те бият, бий ги и ти обаче в това време бъди себе си , такава каквато си ... просто на мръсника направи мръсно Smile
if len(word) <17:
print " Signature must be long that a 17 symbols"
else:
xchat.command("me Successfull installed Signature")
return xchat.EAT_XCHAT
Покажи мнения от преди:   
Безплатни домейни Форуми » Общ форум Часовете са според зоната GMT + 2 Часа
Създайте нова тема   Напишете отговор
Страница 1 от 1

Идете на:  
Не Можете да пускате нови теми
Не Можете да отговаряте на темите
Не Можете да променяте съобщенията си
Не Можете да изтривате съобщенията си
Не Можете да гласувате в анкети
SMS Реклама
receptite.co.cc | dietichno.com | WWW.OBQVI.US | bg-download.info | mmo-bg.com | mmo-bg.com.knigite | www.Flirtovete.com | Simpatiagi.com | kolelo.net | FILMI.be | 
Към bezplatno.info портал | Галерия | Рецепти | Чат | Цитати | #bezplatno.info @ uniBG | Филми | Футбол | Качване на картинки | orion8800.com